Pena na mikrofón Slovensko
Logo na mikrofón

Pena na mikrofón s vlastným logom je teraz dostupná každému. Bez zbytočného predraženia s dopravou na Slovensko v cene | Peny na mikrofóny

Moderátor si dá pred obrazovku pekné sako a štýlovo ho učešú.
Redaktor v teréne nesmie pôsobiť "lacno"
Pena na mikrofón s vlastným logom - vinčus - čevená

Pena na mikrofón s vlastným logom

Respondenti, diváci aj tí, ktorí si platia reklamu, si mikrofónové peny spájajú s úspešnými mediálnymi značkami. Čisto podvedome.

Aj tak malá a na prvý pohľad zanedbateľná vec, ako je pena na mikrofnó s logom, dokáže meniť vnímanie ľudí. No tak, ako vás ľudia vnímajú, tak sa k vám aj budú správať. Pre médiá je ale obzvlášť dôležité, aby ich respondent bral s úctou a divák mal k nim dôveru.

Reklamná pena na mikrofón s logom pre televíziu - vlastný vinčus Slovensko

Neviete sa rozhodnúť pre farbu alebo uprednosťňujete komunikáciu v slovenčine?

Prečo niečo tak obyčajné, ako je pena na mikrofón dokáže meniť to, ako nás vnímajú? Jednoduchý príklad – keď vidíte človeka s peknými topánkami ako vyjde z nalešteného auta, automaticky máte pocit, že sa mu darí. To auto pritom nemusí byť v dobrom stave a možno ani nie je jeho. To nevieme a nikomu ani nenapadne to skúmať. Niekde v podvedomí však máme zafixované, že takéto autá majú úspešní ľudia. To je dôvod, prečo sme o ňom nadobudli taký pocit. Podobne je to aj pri mikrofónových penách. Niekde, v nejakom „skrytom šuflíku“ vzadu v hlave je uložená aj predstava, že peny na mikrofón používajú len úspešné a silné značky. Keď ju uvidíme, nadobudneme presvedčenie, že značka, ktorú vidíme, je presne taká.

Ako ľudia dospeli k tejto predstave? Nie je to až tak dávno, čo vlastná pena na mikrofón bola výsadou veľkých hráčov. Boli proste drahé. Úspešné televízie si navyše dobre uvedomovali, že sa niečím odlišujú. Že je to niečo, čím mohli ukázať, že my na to máme a darí sa nám.

Veľké značky sa vždy potrebujú pôsobiť ako Ferrari medzi trabantami a využijú na to všetky dostupné prostriedky. Preto redaktori veľkých značiek bez peny na mikrofón ani neopustia kanceláriu.

Zmenilo sa niečo? Pre väčšinu nie

Pre menšie redakcie je aj dnes takmer nemožné získať penu na mikrofón, pretože im ju nikto nevyrobí, pokiaľ nekupuje veľké množstvo kusov. A ak bol niekto ochotný vyrobiť dajme tomu 10 kusov, poriadne to spočíta na faktúre. Ak si niekto chce nechať vyrobiť len jednu penu na mikrofón, a nechce neestetické ázijské peny, za ktoré sa bude hanbiť, firmy si  vypýtajú približne 150 eur. To je dôvod prečo ich používali iba známe značky.

To, čo platí pre väčšinu sveta, pre vás platiť nemusí. Stačilo trochu hľadať

Je možné vyrobiť penu na mikrofón bez zbytočného predraženia? Áno, dokonca aj pre malé značky. Logická otázka je, prečo ich teda nepoužívajú všetci? Pretože predstava, že si ju môžu dovoliť iba tí veľkí a bohatí tu stále je, a teda ich ani nehľadajú. Dobrá správa pre tých, ktorí sú pripravení túto situáciu využiť.

Na Slovensku je dostupné riešenie, pri ktorom je jedno, či potrebujete 200 pien alebo len jednu – cena sa nepredražuje. Nepreplácate dopravu ani grafika. Stránka je síce v angličtine, no pre tých, ktorým by to robilo problémy, je možné vypísať jednoduchý formulár a bude s vami komunikovať Slovák.

Vlastná pena na mikrofón ponuka pre Slovensko

Flockovaný povrch bez príplatku

Flock je povrch, ktorý pripomína zamat. Niečo, čo sa v „lacných“ variantoch na internete nepoužíva, ale pre kameru je takmer povinnosťou. Penu na mikrofón redakcia kupuje preto, aby dobre vyzerala. Bez flocku je to vlastne len špongia s logom, ktorá pri nevhodnom svetle vyzerá škaredo. Svetlo si ale v teréne nevyberiete. Flockovaná pena vyzerá super luxusne a zachováva si farbu pri akomkoľvek svetle z ktoréhokoľvek uhla

Neexistuje minimálna objednávka

Predstava, že peny na mikrofón používajú iba veľké značky ostáva, no dnes si ju môžu objednať aj tie menšie. Bez zbytočných príplatkov si spokojne môžete objednať tri peny alebo aj jednu.

Grafická podpora v cene

Mnoho menších značiek nemá pripravené logo na vyrezávanie do materiálov a za takúto úpravu si firmy zväčša vypýtajú peniaze (približne 30 – 100 eur). To výrazne predražuje peny pri menších objednávkach. V tomto prípade máte grafika v cene. Ten sa postará o prípravu materiálov a pomôže vám upraviť to, čo bude treba

Vizualizácia

Raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť. To televíziám asi netreba vysvetľovať. Otázky, aké veľké bude logo a ktorú farbu zvoliť sa zodpovedajú oveľa ľahšie, ak si jednotlivé varianty pozriete na vizualizácii ešte predtým, než sa začnú vyrábať. Takúto vizualizáciu vám pošle grafik, ktorého už máte v cene

Reklamná pena na mikrofón s logom pre televíziu - vlastný vinčus Slovensko

V skratke – chcete penu na mikrofón, ktorá bola doteraz pre vás nedostupná? Je to tak jednoduché, až sa tomu nechce veriť. A navyše výhodné

Napríklad:

3 peny na mikrofón s logom

375 €

270€
50€
30€
5€

výroba pien
príprava grafiky
vizualizácie
doprava

Len
135€
Dostanete
grafika

ktorý vám pomôže pripraviť logá a texty, aj keď ich nemáte v správnom formáte
(hodnota približne 50-200€)

Dostanete vizualizácie
Pena na mikrofón s vlastným logom - vinčus - čevená

aby ste si vedeli vybrať najkrajší variant so správnou veľkosťou loga a textov
(v hodnote približne 30€)

Bez
príplatkov
Protiveterná ochrana na mikrofón s logom

Aj pri malom kuse objednávok neplatíte žiadne príplatky navyše (obvykle boli príplatky v hodnote do 65% ceny oproti veľkej objednávke)

Peny vám doručíme
Čierna pena na mikrofón s logom

kam budete chcieť, dopravu nepriplácate (hodnota približne 5€)

Ochrana zákazníka

Posielať peniaze niekomu, o kom ste asi doteraz nepočuli, je trochu riskantné. Túto obavu si uvedomujeme.
Zapojili sme sa preto do programov ochrany zákazníka, vďaka ktorým budú vaše peniaze firme uvoľnené až po 90-dňovej ochrannej dobe. V praxi to znamená, že peniaze, ktoré pošlete, uschová účtovná firma a uvoľní ich až po 90 dňoch, a to iba v prípade, že zásielka bola riadne v poriadku doručená, bez poškodenia tovaru a že zákazník nevzniesol ku stavu tovaru žiadne relevantné námietky.

Vyberte si novú penu ešte dnes

45€ / kus

Vrátane grafickej prípravy
Vrátane poštovného

Ak chcete komunikovať po slovensky

alebo sa neviete rozhodnúť a chcete vidieť najskôr vizualizáciu, vypíšte tento formulár a budeme komunikovať v Slovenčine.

Tu môžete nahrať svoje logo